Kniha návštěv

Datum: 18.07.2011

Vložil: Verča a bibi

Titulek: pozdrav

Ahooj, tak jsem si vás taky přidala do odkazů, máte to tady moc hezké a doufám, že se někdy potkáme na nějakých závodech a uděláme rodinou fotku :)

Datum: 03.07.2011

Vložil: Monča a Azísek

Titulek: www.azurit.wbs.cz

Děkujeme za gratulaci! =o) A jakpak se daří vám, copak máte všechno v plánu na prázdniny? Posíláme podrbání Impíkovi =o)

Datum: 29.06.2011

Vložil: Sára a Connie

Titulek: www.connie-chs.webnode.cz

Ahojkyy,
jee, moc děkujeme za vzkaz ! :) Určitě si vás hned po přihlášení na stránky přidám :) Škoda že nebydlíte někde poblíž, Konince taky už moc Impík a Jerrysek chybí :)) Doufám, že se zase někdy někde potkáme :)

Datum: 28.06.2011

Vložil: Míša & Angelísek

Titulek: =o)

Ahojky,
děkujem za gratulaci. My taky gratulujeme k závodům (myslím, že už jsem vám gratulovala na facebook, ale nejsem si jistá) .
Koukala jsem, že jedete taky na agility závody do Lukové (na podzim), tak se tam možná potkáme, :o) pokud nám do toho něco nevleze.
Mějte se hezky, Míša & Angelík

Datum: 17.05.2011

Vložil: Monča a Azísek

Titulek: www.azurit.wbs.cz

Zdravíme :-). A moc děkujeme za vzkaz na našich stránečkách - i my vám přejeme spoustu úspěchů a zábavy s Impíkem. Je to moc krásnej a šikovnej kluk :-). Jedete na sraz Sheltií? My tam kdyžtak budme, bylo by fajn, když by jsme se tam potkali:-)

Datum: 29.04.2011

Vložil: Míša & Angie

Titulek: Ahoj :)

Ahojky, Impík je moc krásný. Mám taky bikolorka (je to bráška Azuritka od Monči) a je skoro stejně starý. Přeju hodně úspěchů v agility. Pa Míša & Angelík

PS: Kdyžtak se můžete podívat na naše webovky: www.angel-biblack.wbs.cz

Datum: 11.04.2011

Vložil: Hanka + Emča

Titulek: pozdrav od "skoroségry"

Jsem ráda že se vám naše stránky líbí, Impíkovi jsou taky krásné.
V Brně budem držet palečky, chcem jet taky, ale nevím jestli bude Ema takto pokračovat v línání tak jí budu muset hlásit do krátkosrstek :D
Už jsem si tě přidala sem https://sheltieemilka.websnadno.cz/Odkazy.html jako polobrášku - i když po Týninčině "úrazu" Emču a její ségry odkojila Rendy tak jsou možná i trochu víc sourozenci....

Datum: 31.01.2011

Vložil: Azuritek a Monča

Titulek: :o)

Ahoj Impíku :o)
máš nádherné stránečky a jsi fešák! A stránečky se páníčkovi moc povedli, jsou krásné :o). Třeba se jednou někde uidíme. Měj se krásně. Hodně úspěchů přeje Azísek a Monča (www.azurit.wbs.cz)

Datum: 17.01.2011

Vložil: Martina a Dasty

Titulek: Pochvala

Moc krásný pejsek a moc krásné stránečky.
Už se těším, až se na mimčo přijedu podívat a Dastík už se těší na nového kamaráda.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek